5. ročník QantoCupu

V. ročník turnaje poctilo svojí účastí opět 55 družstev. Mezi účastníky je již pět celků ze Slovenské republiky a 23 z okresu Svitavy.

V tomto ročníku se po boji v základních a semifinálových skupinách probojovalo do závěrečných vyřazovacích kol 16 mužstev. Se zájmem se očekával start mužstva FC Žlibka Jevíčko. Hráči tohoto celku mají na svém kontě vítězství ve II. a IV. ročníku. Jejich cesta však skončila již ve čtvrtfinále, kde prohráli se Světlou nad Sázavou. Vítěz III. ročníku, SK Goll Náchod, skončil již v osmifinále, kde prohrál také se Světlou nad Sázavou. Mužstvo VPS Polička opět končí těsně před branami vítězství tohoto prestižního turnaje.

Pro své první vítězství si dokráčel celek Slavíci Mladá Boleslav. Tento celek měl naprosto nejlepší obranu. Na turnaji dostal za odehraných jedenáct utkání pouze tři branky. Hrají v něm výborní fotbalisté. V roce 2000 získalo mužstvo titul Mistra České republiky ve futsalu. Ve svých řadách mělo hráče Jardu Kamenického, který hrával stopera za Bohemians Praha a dodnes je autorem gólu století v české lize.

SLAVÍCI MLADÁ BOLESLAV - vítěz 5. ročníku QantoCupu

Slavíci Mladá Boleslav