4. ročník QantoCupu

FINÁLE

FC Žlibka Jevíčko 2 : 1 VPS Polička

O TŘETÍ MÍSTO

Torf-este Pardubice 2 : 1 Pivovar Svitavy

FINÁLOVÉ ZÁPASY:

Fc Žlibka (PK)3
----Fc ŽLIBKA (PK)4
Zatrest Třešť2
Torf Este Pard. (PK)3
----Torf Este Pard.3
S.U.D. Světlá n/S. B2
Partyzán Zubr Svitavy0
----VPS Polička (PK)2
VPS Polička1
Pivovar Svitavy (PK)3
----Pivovar Svitavy1
FC Limberk2

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY

SKUPINA SA SKUPINA SB
1:FC Žlibka Jevíčko 1:Torf-Este Pardubice
2:Pastevci Janov 2:VPS Polička
3:Junior Svitavy 3:Hradecká Žízeň H.n/S.
4:SK Góll Náchod 4:Smutný potápěči Pha
5:Slavíci Ml. Boleslav 5:Fanatici Pov. Bystrica
6:Kola Loka Šlapanice 6:Březováci Břez. nad Svit.


SKUPINA SC SKUPINA SD
1:Partyzán Zubr Svitavy 1:Pivovar Svitavy
2:S.U.D. Světlá n./S. B 2:Zatrest Třešť
3:FC Piráti M. Třebová 3:SK Becherovka Přívrat
4:1. FC Rejlov Č. Třebová 4:FC Limberk
5:Pivní bar Huntířov 5:Betonato Polička
6:Qanto Svitavy 6:FC Disco Kaslý Daš.

ZÁKLADNÍ SKUPINY:

SKUPINA A SKUPINA B
1:FC Žlibka Jevíčko 1:VPS Polička
2:FC Limberk 2:Kola Loka Šlapanice
3:Pivní bar Huntířov 3:Kings Medlánky Brno
4:Pobřeží slonov. LANS 4:FC Santus Dobruška
5:Carnova Svitavy 5:Motim Brno


SKUPINA C SKUPINA D
1:Partyzán Zubr Svitavy 1:FC Disko Kasalý Daš.
2:Torf-Este Pardubice 2:S.U.D. Světlá n/S. B
3:Betonado Polička 3:Inter Tišnov
4:Real Modřenec Svitavy 4:Tabák plus Brno
5:S.U.D. Světlá n/S. A 5:Šavle Sklené


SKUPINA E SKUPINA F
1:1. FC Rejlov Č. Třebová 1:Fanatici Pov. Bystrica
2:Zatrest TŘEŠŤ 2:Qanto Svitavy
3:Hostr-Alex Liberec 3:Tespo Mohelnice
4:Otis Stašov 4:Adam Šternberk
5:FC Radiměř 5:Panteři Svitavy


SKUPINA G SKUPINA H
1:Slavíci Ml. Boleslav 1:Becherovka Přívrat
2:Smutný potápěči Pha 2:SK Góll Náchod
3:FC Barban B. Bystrica 3:Gofa Dolní Kubín
4:Pomezáci Pomezí 4:TJ Sokol Telecí
5:Coca Cola Hr. Králové 5:Fla-Fla Litomyšl


SKUPINA I SKUPINA J
1:Pastevci Janov 1:Březováci Břez. n/Sv
2:Hradecká Žízeň 2:Junior Svitavy
3:Dast Svitavy 3:Fortuners Svitavy
4:Sebranka Jaroměř 4:Stap Svitavy
5:FC Žraloci M. Třebová 5:DJ. Renda & All stars


SKUPINA K
1:FC Piráti Mor. Třebová
2:Pivovar Svitavy
3:Fabrika Club Letovice
4:Jatka Svitavy
5:SKP Svitavy


ZE STATISTIK:

ZVÝŠENÍ POČTU TÝMŮ:   zúčastnilo se 55 týmů