17. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2015 - Výsledky základních skupin

Z01 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 3 Z01
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
71 FK Heřmanův Městec 4 0 0 0 0 27:5 12 1
1 Mlátičky Nové Mesto nad Váhom SK 3 0 1 0 0 16:5 9 2
6 Sokol Opatovec 2 0 2 0 0 12:9 6 3
66 BRILANT Rabča 1 0 3 0 0 8:12 3 4
38 FC NASCHROT Liberec 0 0 4 0 0 1:33 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z02 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 4 Z02
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
101 Bejvalí dorostenci Chrudim 4 0 0 0 0 25:2 12 1
85 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT p. R. 3 0 1 0 0 8:8 9 2
20 STARS Svitavy 2 0 2 1 0 16:8 6 3
96 SY B 1 0 3 2 0 8:15 3 4
56 Kamna Labemfurt F Kameničky 0 0 4 3 0 3:27 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z03 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 5 Z03
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
95 PROTECTION.CZ Brno 4 0 0 0 0 31:6 12 1
23 Kostelec pod vlivem Neratovice 2 1 1 1 0 11:11 7 2
62 Zaba Team ZILINA 2 1 1 1 0 11:12 7 3
65 Páni Kluci Hlinsko 1 0 3 0 0 10:14 3 4
4 Oltec Gang Brno 0 0 4 0 0 4:24 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z04 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 6 Z04
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
70 Golden Boys Polička 4 0 0 0 0 12:0 12 1
11 Káňata Broumov 3 0 1 0 0 13:7 9 2
31 AC Gamaspol Jeseník 2 0 2 3 0 16:6 6 3
10 BlueBerry Vsetín 1 0 3 3 0 3:13 3 4
78 GalácticoSY 0 0 4 0 0 3:21 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z05 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 7 Z05
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
24 PS PARKETY Námestovo 3 1 0 0 0 31:3 10 1
51 Johnyho kluci Svitavy 3 1 0 2 0 25:4 10 2
92 Adamov 2 0 2 0 1 9:17 6 3
64 Pobřeží Lihoviny Letohrad 1 0 3 5 0 5:11 3 4
43 FC LIPTÁL Svitavy 0 0 4 0 0 4:39 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z06 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 8 Z06
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
91 Forza Hlinsko 4 0 0 2 0 13:5 12 1
69 Hospoda na hřišti Dolní Benešov 3 0 1 0 0 14:8 9 2
75 Game Ower Letohrad 2 0 2 1 0 9:7 6 3
2 Závodní Česká Ves 1 0 3 0 0 7:12 3 4
59 FC Oravci Dolny Kubin 0 0 4 1 0 0:11 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z07 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 9 Z07
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
57 Rosťa Team Praha 4 0 0 0 0 26:4 12 1
44 Wayne´s team Nové Město nad Metují 3 0 1 0 0 16:5 9 2
16 Benfika Chomutov 2 0 2 0 0 7:9 6 3
49 Žabí hlen Liteň 1 0 3 0 0 4:23 3 4
82 Afte kurel Javorník 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z08 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 10 Z08
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
61 VKK Velké Karlovice 3 0 1 0 0 24:5 9 1
84 Jiřina Prostějov 3 0 1 0 0 15:6 9 2
48 SK Goll Běloves Náchod 3 0 1 0 0 14:13 9 3
29 Union Kostelec 1 0 3 0 0 6:23 3 4
18 FC Jogurtovce Beša 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z09 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 11 Z09
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
5 Team Kostohryz Praha 4 0 0 0 0 22:3 12 1
53 Mivardi Mohelnice 3 0 1 0 0 19:15 9 2
60 Zlatá mládež Liberec 2 0 2 2 0 8:20 6 3
81 Sunshine team Litomyšl 1 0 3 1 0 11:14 3 4
76 FANATICI Považská Bystrica SK 0 0 4 0 0 8:16 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z10 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 12 Z10
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
52 Laxní Přístup Brno 4 0 0 0 0 11:3 12 1
67 AFC Veselá Šatna Hradec Králové 3 0 1 0 0 15:4 9 2
27 1.FC Klauke Dolný Kubín SK 2 0 2 0 0 8:10 6 3
99 Sarbicko Tuliszków PL 1 0 3 0 0 6:11 3 4
72 Sweepers Jimramov 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z11 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 5 Z11
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
46 Fotbalová Radost ČB 3 0 1 1 0 13:3 9 1
35 Gami sport Třinec 3 0 1 0 0 18:9 9 2
45 Klauni Litoměřice 2 0 2 0 0 11:14 6 3
73 Los Kujonos Uhonice 2 0 2 2 1 7:7 6 4
17 Camprdlíci Dubňany 0 0 4 0 0 2:18 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z12 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 6 Z12
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
8 FC Tatarky Ivančice 3 1 0 2 0 8:3 10 1
55 Kamna Labemfurt Ď Kameničky 2 1 1 3 0 8:4 7 2
86 FS Sadek 2 1 1 0 0 6:6 7 3
90 Budweis 12° ČB 1 1 2 4 0 7:6 4 4
68 Kotigers Oslavany 0 0 4 3 0 3:13 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z13 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 7 Z13
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
13 VPS Novabrik Polička 3 0 1 1 0 8:3 9 1
54 Young Boys České Budějovice 3 0 1 1 1 12:4 9 2
88 Mongolia Herálec 2 1 1 1 0 11:9 7 3
50 Galaxy MFC Praha 1 1 2 1 0 9:13 4 4
100 OFK 2013 Mikusovce 0 0 4 7 3 2:13 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z14 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 8 Z14
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
47 Smirnoff Svitavy 3 1 0 1 0 14:3 10 1
97 TTNF Liberec 2 0 2 2 0 9:11 6 2
39 AS Benfika Miroslav 2 0 2 0 0 11:8 6 3
28 Beton Praha 1 1 2 0 0 9:10 4 4
89 FC Jägr Team Kravaře 1 0 3 0 0 6:17 3 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z15 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 9 Z15
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
93 Leguán Přerov 4 0 0 2 0 30:5 12 1
32 Jersey 53 2 1 1 6 2 20:6 7 2
40 FC Multiple Scorgasm Liberec 1 2 1 1 0 12:12 5 3
80 Dreamteam Považská Bystrica SK 1 1 2 3 0 7:12 4 4
77 Tatarky Přerov 0 0 4 2 0 2:36 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z16 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 12 Z16
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
22 Qanto Team Svitavy 4 1 0 3 0 16:5 13 1
58 Rodeo Boys Praha 3 0 2 0 0 11:8 9 2
34 FC Orli Kotvrdovice Blansko 2 2 1 0 0 11:6 8 3
83 Schulinova voda Krumlov 2 1 2 0 0 13:15 7 4
42 4 x Jim Beam Nitra 2 0 3 2 0 10:12 6 5
102 Vikings, Oslo, Norway 0 0 5 0 0 0:15 0 6
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z17 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 11 Z17
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
36 Captain Morgan Dobruška 4 0 0 2 3 17:4 12 1
94 FC (J)elita ze strídačky Malacky 3 0 1 0 0 22:5 9 2
74 Sturm Jižní Město 2 0 2 5 0 7:13 6 3
37 GA Rožďalovice 1 0 3 0 0 10:18 3 4
33 FC Nulová Šance Kravaře 0 0 4 2 1 4:20 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině