Spuštění přihlášek do 16. ročníku!

Přihlášky do 16. ročníku QantoCupu byly spuštěny. Zároveň Vám přinášíme nějaké základní informace z turnaje.

K přihláškám ..

Přihlášky byly spuštěny dne 16.3.2014 a ukončeny budou dne 10.6.2014. Z důvodu omezení kapacity turnaje mohou být ukončeny dříve, nicméně tak nepředpokládáme.

Startovné je pro letošní rok ve výši 1490,- Kč/€55 na tým do všech kategorií.

-- Přihlašte se na QantoCup 2014 --

V přihlášce je nutné vyplnit všechny údaje, kromě nepovinného "www" a "poznámky".

V přihlášce je nutné uvést druh ubytování, který požadujete. V nabídce jsou tyto možnosti s těmito specifiky:

  1. Bez ubytování - ubytování nezajišťujeme, čili zajišťujete si ho sami nebo jste místní či v dojezdové vzdálenosti
  2. Ubytování pod stanem ve stanovém městečku - ubytujete se ve stanovém městečku, které bude umístěno v dochůzí vzdálenosti od hracích ploch. Zálohu za ubytování nepožadujeme, částka ve výši 50Kč/osoba/noc a 50Kč/auto/noc bude vybírána na místě pracovníkem.
  3. Ubytování na karimatce - novinka pro letošní rok. Tímto dáváme možnost se ubytovat v areálu Svitavského stadionu, kde se uskuteční převážná část základních skupin, kompletní ženský turnaj a turnaj veteránů, sobotní kulturní akce a dále potom nedělní vyvrcholení 16. ročníku QantoCupu. Ubytováni budete v nafukovací hale, k dispozici bude sociální zařízení, případné ranní občerstvení u stánků či v restauraci, apod. Zálohu za ubytování nepožadujeme, částka ve výši 50Kč/osoba/noc bude vybírána na místě.
  4. Ubytování na internátních zařízeních - z ubytování pod střechou zajišťujeme již pouze ubytování na internátních zařízeních. S touto možností požadujeme zároveň se startovným zaslání zálohy za ubytování ve výši 1000Kč/€40 za tým/noc. Pokud nebude záloha doručena, nebude ubytování zajištěno.

Vyplňujte správně počet osob pro ubytování. Sledujeme celkové požadavky a dle toho přizpůsobujeme možnosti ubytování, které jsou ze zkušeností předchozích ročníků omezené.

K počtu týmů a hracích ploch ..

Novinkou pro letošní rok je stažení pořádání turnaje pouze na tyto hracích plochy:

  • Hlavní hřiště, Svitavský stadion, počet hracích ploch pro QantoCup = 6
  • "Dvojka", Svitavský stadion, počet hracích ploch pro QantoCup = 6
  • "Umělka", stadion Svitavy Lány, počet hracích ploch pro QantoCup = 4

Z výše uvedeného vyplývá, že pro letošník rok jsme nasadili omezení účastnících se týmů. V roce 2014 se může QantoCupu zúčastnit tedy:

  • 130 týmů mužského turnaje
  • 10 týmů ženského turnaje
  • 10 týmů turnaje veteránů

Doprovodný a kulturní program ..

Řadou připomínek trpěl loňský kulturní program. Určité vysvětlení bylo podáno, k loňskému ročníku se nevracejme. Letošní ročník se podařilo vyjednat možnost umístění kulturní programu v těsné blízkosti Svitavského stadionu. V prostoru parkoviště u Svitavského stadionu, resp. na jeho části. Podrobnosti budeme dále sdělovat, nicméně nepředpokládá se organizace kulturní akce v takovém rozsahu, jako v loňském roce. A ke vstupnému: nepředpokládáme jeho placení, resp. nebude :-).

Další informace k turnaji budeme dále sdělovat, nicméně celkově koncept turnaje je stejný jako každý rok, tj. sobota základní skupiny, do neděle postoupí 80 týmů do semifinálových skupin a následně bude pokračovat vyvrcholení turnaje ve formě finálového pavouka. Ženský turnaj a turnaj veteránů bude rozdělen do dvou sobotních dopoledních skupin dle každé kategorie, následně v sobotních odpoledních hodinách bude turnaj vrcholit finalovým pavoukem s večerním předáním cen, které jsou ve stejné výši jako každý rok.

Děkuji za podporu, kterou někteří vyjádřili a těšíme se na shledání na konci června letošního roku ve Svitavách na 16. ročníku QantoCupu.

přidáno 16.3.2014