Sobotní turnajový program, shrnutí

Propršená a chladná sobota je za námi ...

Po chladné a střídavě propršené sobotě zná QantoCup vítěze turnaje veteránů a účastníky nedělního programu. Překvapivě se k sobotním kláním dostavili všechny přihlášené týmy, to dlouho nepamatujeme, že by účast byla stoprocentní. Někteří z různých důvodů :-) nedohráli nebo se k posledním zápasům své skupiny pro únavu nedostavili, ale to nic nezměnilo na tom, že sobotní fotbalový program lze považovat za uzavřený a těšíme se na jeho nedělní pokračování od 9:00 při semifinálových skupinách.

Odehráno v základních skupinách byla 165 utkání při kterých padlo 868 gólů. Z celkových 70 týmů hlavního turnaje postoupilo do neděle 60 týmů, z toho 50 týmů do turnaje o velký pohár a 10 týmů do turnaje útěchy

>> Výsledky základních skupin
>> Semifinálové skupiny
>> Turnaj útěchy

Co je ale jasné, že turnaj veteránů rekordně po třetí za sebou obhájil tým Paroh Team Kaplice, který v napínavém a vypjatém finalovém zápase porazil Angels Humenné ze Slovenska 1:0 a odvážejí si od nás nový putovní pohár a pohár za vítězství ve veteránském turnaji. 

>> Základní skupiny turnaje veteránů
>> Finalový pavouk turnaje veteránů

Sobotní klání končí oblíbenou kulturou, tradičně zdarma, v místě konání turnaje, přímo v areálu Svitavského stadionu. Sobotní program byl také zpestřený možností sledovat zápasy základních skupin mistrovství světa v Rusku, dostatkem tekutého a pevného občerstvení všech druhů, barev i chutí. 

Tak v neděli opět na značkách a ideálně nezaspat po určitě dlouhé a bujaré noci. 

přidáno 23.6.2018