Rozhodnutí o rozmístění hracích ploch + foto

Přinášíme Vám konečné rozhodnutí ohledně spekulací s hracími plochami

Naše rozhodnutí ohledně pořádání turnaj QantoCup v Moravské Třebové je následující:

"turnaj bude uspořádán dle rozpisu v rozlosování, tzn. na hřištích 1 až 3 v Moravské Třebové a na hřišti v Mladějově".

Dle aktuálních informací od M. Vodičky, hlavního pořadatele, který je každý den přítomen na hřištích v Moravské Třebové, situaci s hracími plochami rapidně změnilo počasí, kdy v Moravské Třebové od počátku týdne až do dneška vydatně pršelo a kvalita hracích ploch se neustále zhoršovala.

Aktuální stav je takový, že nejméně kvalitním hřištěm je první hrací plocha, čili hlavní stadion, který je kompletně promáčený a na straně u hlavní tribuny vytrvale stojí voda, tudíž budeme muset hřiště malinko posunout k protilehlé straně hrací plochy. Spodní vody jsou pod celým areálem v Moravské Třebové na maximu, tudíž musíme doufat v počasí, které pokud by bylo stejné jako včera či předevčírem by hrací plochu uvedlo do stavu nehratelného. Tudíž pokud by nastala tato mimořádná situace kopali by se pokutové kopy dle rozlosování.

O pořádání turnaje na hlavní ploše se rozhodne zítra ráno, pevně doufáme, že se situace bude jenom zlepšovat, ale současný stav hřiště je spíše nehratelný.

Na páteční den máme objednanou specializovanou firmu na úpravu trávníků,která provede "napíchání" hlavního hřiště a "nadzvednutí" trávníků, čímž by se mělo dosáhnout odvodnění hrací plochy a také by toto mělo mít preventivní účinek pro případné další deště, kdy by trávník měl lépe odvodňovat.

Paradoxně kontroverzní hřiště č.3 má dle informací nejlepší kondici s ohledem na promáčení terénu, hřiště je nově upravené, tzn. posečené a poválcované.

V současné době v Moravské Třebové svítí sluníčko a docela "peče", ovšem zamračeno je všude okolo, proto je možné očekávat nějakou přeháňku, ale i dle předpovědí meteorologů by to nemělo být již takové, jako v předchozích dnech.

Co se týče hrací plochy v Mladějově, tak v současné chvíli je to nejlepší hrací plocha, protože deště na hrací plochu neměli takový vliv, jako v Moravské Třebové.

Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a budete akceptovat, protože obě náhradní varianty, které jsme navrhovali jsou situací na hlavní hrací ploše neřešitelné. Navíc počasí nad námi má opravdu velkou moc a letošní rok nám moc nepomáhá, ale musíme najednu stranu uznat dle informací z médií, co se děje na Moravě, že mohlo být hůře.

QantoCup hřiště

QantoCup hřiště

QantoCup hřiště

QantoCup hřiště

přidáno 25.6.2009