QantoCup 2020 se uskuteční.

Aktuální vývoj v době nouzového stavu a plánu dalšího uvolňování opatření nám umožňuje pokračovat s přípravami QantoCupu 2020

Vážení přátelé,

očekávané rozhodnutí padlo a my s radostí můžeme pokračovat v přípravách na už 22. ročníku fotbalového turnaje! Chceme Vás ubezpečit, že uděláme vše pro to, abychom vyhověli potřebným „pocovidovým“ opatřením a zároveň zůstala zachována kvalita turnaje.

Na letošní ročník chystáme rovnou dvě večerní kulturní akce a bohatý doprovodný program a hlavně turnaj v nezměněném formátu.

Termín přihlášek a úhrady startovného

Jelikož do začátku turnaje zbývá měsíc, stanovili jsme jako nejzazší termín přihlášek a úhrady startovného neděli 21. června 2020. Následující rozlosování a zveřejnění zde na internetových stránkách bude provedeno v úterý 23.6.2020 a informace přihlášeným týmům budou rozeslány nejpozději 24.6.2020. 

Dál tedy můžete registrovat týmy na webu www.qantocup.cz a stále platí, že pokud by se situace nějak dramaticky změnila, tak peníze za startovné odesíláme zpět na účet.

Máme dobrou zprávu i pro slovenské týmy – od poloviny června by se mohly plně otevřít naše hranice se Slovenskem, a to bez omezení. Dění nadále sledujeme a jakmile se tato informace po jednáních ministerstva zahraničí potvrdí, budeme Vás informovat.

Děkujeme za přízeň a poslední červnový víkend na viděnou ve Svitavách!

přidáno 24.5.2020