QantoCup 2018 je u konce a zná nového vítěze!

Vítězem QantoCupu jsou Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod.

Nedělní zápasový den začal v deštivém počasí deseti semifinálovými skupinami SA až SJ do kterých postoupilo ze sobotního programu celkově 50 týmů. Po dlouhé a náročné sobotní noci některé týmy skládali osazenstvo svých týmů doslova na poslední chvíli, některým se to dokonce i nepodařilo. Sled zápasů byl rychlý, hrálo se 2x10min systémem každý s každým, kdy ze semifinálové skupiny do finalového pavouku postupovali 3 týmy přímo a 2 týmy ze čtvrtých míst

>> Semifinálové skupiny

Finalový pavouk začal po důsledném počítání semifinálových skupin po jedné hodině odpolední 16 zápasy 1. kola. Finalové zápasy začali před pátou hodinou odpolední, kdy o třetí místo se v penaltovém rozstřelu utkali týmy Klauni Litoměřice vs. Falcons Kunčina. Ve finalovém zápase vyzval tradiční účastník QantoCupu Jiřina Prostějov tým Střelců z Vyšočiny Havlíčkův Brod. Po napínavém průběhu se na putovním poháru objeví premiérově Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod, kteří Jiřinu Prostějov udodali 2:1. Třetí místo obsadil tým Falcons Kunčina, který v penaltovém rozstřelu porazil Klauny z Litoměřic 5:4

>> Finalový pavouk

Do turnaje útěchy se dostavili v odpoledních hodinách 4 týmy, kteří si odehráli skupinu každý s každým. "Vítězem" tohoto mini turnaje se stal tým Benfika Chomutov, který se odvezl cenu útěchy 100 piv. 

20. ročník turnaje je zdárně za námi a již nyní se těšíme na jednadvacaté pokračování v roce 2019! 

Celý turnaj je zdárně fotograficky i statisticky zdokumentován. Fotografie budou zveřejněny v nejbližších dnech na našich internetových stránkách i na facebooku. 

Když se podíváme na turnaj statisticky, tak o celém víkendovém dni bylo odehráno více jak 300 zápasů, v kterých padlo 1405 branek a několik desítek či stovek žlutých i červených karet. To vše, za dva dny, na jednom místě, na Svitavském stadionu ve Svitavách, v 20. ročníku QantoCupu 2018. 

přidáno 24.6.2018