Propozice 2008, pravidla 2008, soupiska 2008

Do sekce Download na našich internetových stránkách jsme nahráli propozice, pravidla a také soupisku pro letošní jubilejní ročník QantoCupu.

Ze sekce Download si můžete stáhnout finálně aktualizované verze letošních propozic, soupisky týmu a samozřejmě pravidel.

Oproti loňskému roku, kdy jsme pravidla našeho turnaje přizpůsobili oficiálním pravidlům FIFA Futsalu přizpůsobeným dvoudennímu turnaji, je změn minimum a týkají se především skutečnosti, že letošní ročník nejenomže bude jubilejní, ale pravděpodobně opět také rekordní. Tudíž upraven byl hlavně postupový klíč a pravidla kontumace.

Spolu s propozicemi, v kterých jsou základní informace k turnaji pro přihlášené týmy, je zasílána také soupiska týmu, kterou si stejně jako propozice, či výše zmíněná pravidla, můžete stáhnout v sekci download ve formátu pdf. Řádně vyplněnou soupisku (všechny údaje, počet hráčů není omezen) odevzdáte při prezenci na turnaji u hlavních pořadatelů v jednotlivých hracích místech.

Propozice letošního ročníku a soupiska týmu jsou dnes, tj. 24.6.2008 zaslány na emailové i poštovní adresy kontaktních údajů vedoucího týmu. Pravidla budou vyvěšena na jednotlivých hracích místech.

Těšíme se na Vás

propozice_qcup_08.pdf

soupiska_qcup_08.pdf

pravidla_qcup_08.pdf

pravidla_qcup_08.doc (word)

přidáno 24.6.2008