Informace pro krajní situaci při nepřízni počasí

Z důvodu velké nestálosti počasí a špatného stavu počasí přinášíme informace pro alternativní řešení

V případě trvalejších dešťů a dle rozhodnutí majitele hřiště o nezpůsobilosti terénu se budou kopat pokutové kopy dle rozlosování.

• v případě ukončení uktání v průběhu druhého poločasu platí výsledek dosažený na hrací ploše

Pro turnaj bude stanovena sportovně technická komise /STK/, která bude řešit podané protesty. Protesty budou přijímány pouze písemně pod vkladem 100 Kč do 30 min. po skončení utkání. V případě rozhodnutí STK ve prospěch podaného protestu bude vklad vrácen, v opačném případě vložená částka propadá.