Informace k blížícímu se rozlosování QantoCupu

Rozlosování 20. ročníku QantoCupu bude provedeno o víkendu a zveřejněno spolu s propozicemi bude začátkem týdne.

V současnosti je do hlavního turnaje potvrzeno 64 týmů a 11 týmů do turnaje veteránů. Jste přihlášeni nebo se chcete ještě přihlásit? Můžete to stihnout do pátku 15.6.2018 včetně, nicméně nejprve nás kontaktujte na emailu mv@qanto.cz, zdali je to ještě možné. 

V rámci rozlosování pro Vás připravujeme jednu drobnou novinku oproti předchozím ročníkům, nechte se překvapit. Bude zveřejněna spolu s rozlosováním, které uvidíte zde na internetových stránkách a doručíme Vám ho do Vašich emailových schránek. 

Těšit se v rámci QantoCupu můžete také související doprovodný program turnaje

Kulturní program QantoCupu 2018

Pátek 23.6.2018

Ve stanovém městečku budou pro hráče k dispozici volné vstupenky do dance music klubu Wings Svitavy. Tyto vstupenky obdržíte v místě ubytování, ve stanovém městečku kontaktujte p. Válka, který je bude mít pro Vás k dispozici. 

Adresa klubu: Wings Club Svitavy Soudní 1, Svitavy, 568 02


Sobota 23.6.2018

Tradiční součástí turnaje je sobotní kulturní program v místě konání turnaje, tj. přímo na Svitavském stadionu, betonové hrací ploše. Tato kulturní akce je otevřená pro hráče, členy týmu, fanoušky, ale také pro širokou veřejnost a jako každý rok je vstup na kulturní akci zdarma! 

Připraven bude bohatý program, bohaté občerstvení, velkoplošná projekce na LED TV a spousta další zábavy. 


Orientační program kulturní akce


Majk Spirit

Kapela Botox

Nelly

přidáno 14.6.2018