Aktuality před turnajem

Přinášíme Vám pár aktualit před turnajem

Soupisky týmů

Ještě jednou upozorňuje na správné a pravdivé uvádění soupisek, hlavně jména, příjmení a rodného čísla na které je nastavena kontrola. Pozor prosíme na překlepy, rodná čísla bez kontrolního 4 místného čísla, apod.

Soupisku týmu je možné stáhnout http://qantocup.cz/download/soupiska_qcup_2013.pdf

Stanové městečko

Upozorňujeme všechny týmy, aby si ve stanovém městečku nenechávali cenné věci a dbali na bezpečnost svých osobních věcí. Dle informací od Policie ČR je zde podezření na výskyt "neznamých" osob v tomto období. Ve stanovém městečku bude přítomna osoba a ochranka nonstop přes celý turnaj. Lidé ubytovaní ve stanovém městečku budou označeni páskou a bez této pásky nebude umožněn vstup do stanového městečka, které je navíc oplocené.

Ve stanovém městečku a přilehlém areálu kulturní akce bude dostatečný počet pevných či mobilních WC a sprch. Nakonec se nám podařilo sehnat i dvě mobilní sprchy

Mobilní sprchy

Vjezd osobními auty do stanového městečka

Po příjezdu do stanového městečka vozidlem bude přidělelna parkovací karta, kterou musí mít vždy řidič u sebe. V čase mezi 18:00 a 6:00 z pátka na sobotu a ze soboty na neděli nebude umožněn vjezd do stanového městečka z ulice Hálkova (červený vjezd na mapě níže) z důvodu konání kulturní akce, která sdílí se stanovým městečkem společný příjezd. Vjezd bude umožněn ze silnice směrem na Poličku (žlutý vjezd na mapě níže), kde bude umístěna brána s pořadatelem, který bude kontrolovat parkovací karty, případně evidovat nové.

Mapa - příjezd do stanového městečka

Doprovodný program a ceny pro vítěze či ceny útěchy

Řízená degustace produktů R. Jelínek pro 10 lidí pro nejhorší tým dopoledních skupin

Ve spolupráci se sponzorem QantoCupu společností Rudolf Jelínek jsme připravili cenu útěchy pro nejhorší tým dopoledních základních skupin.Tým který bude mít po základních dopoledních skupinách umístění ze všech týmů nejhorší, čili skončí poslední, vyhrává cenu útěchy OŽÍRAČKA ZDARMA. Toto se odehraje cca v čase 16:00 na Svitavském stadionu.

Řízená degustace produktů R. Jelínek pro 10 lidí pro nejlepší tým veteránů

Ve spolupráci se sponzorem QantoCupu společností Rudolf Jelínek jsme připravili první cenu pro vítězný tým veteránů.Tým který který vyhraje turnaj veteránů vyhrává cenu OŽÍRAČKA ZDARMA. Toto se odehraje cca v čase 21:00 v areálu Cihelny.

Večerní projekce fotbalu!

V sobotu od 18 hodin se na LED obrazovce na Cihelně bude promítat zápas o třetí místo poháru konfederace FIFA.

 

přidáno 27.6.2013