'

Registrované týmy

Tyto týmy vyplnily elektronickou přihlášku, ale prozatím jsme nedostali potvrzenou účast, tj. zaplacené startovné.

Pokud jste tak již učinili, či učiníte v nejbližších dnech, či se turnaje nezúčastníte, kontaktujte prosím hlavního pořadatele, p. Martina Vodičku na emailu mv@qanto.cz. V případě jakýchkoliv jiných dotazů opět kontaktujte hlavního pořadatele, děkujeme.

Po potvrzení startu Vás ihned nalosujeme do základních skupin, volné kapacity v základních skupinách jsou k dispozici v dostatečném množství.

Seznam týmů: 2020

ID Název týmu Turnaj Základní skupina ZS umístění Semifinálová skupina SF umístění Celkové umístění
2 Atlético Most QantoCup - 0 - 0
3 KÁŇATA Broumov QantoCup - 0 - 0
4 Mlátičky Nové Mesto nad Váhom QantoCup - 0 - 0
5 Red Debils Studnice QantoCup - 0 - 0
6 Wajdy team Přepeře QantoCup - 0 - 0
7 KATOWICKA GIEKSA Katowice QantoCup - 0 - 0
9 Sudety Soldierzz Jablonec nad Nisou QantoCup - 0 - 0
10 Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod QantoCup - 0 - 0
13 Pupkáči Futsal Team Žilina QantoCup - 0 - 0
14 Jižní banda Vodňany QantoCup - 0 - 0
15 CIE MAR SK Dream Team Martin QantoCup - 0 - 0
16 Montis Bau Žilina QantoCup - 0 - 0
17 FK Rapid Havířov QantoCup - 0 - 0
18 Pobřeží Lihoviny Karviná QantoCup - 0 - 0
19 Beer team Svitavy QantoCup - 0 - 0
20 Banáni Nové Město na Moravě QantoCup - 0 - 0
21 Nejzbach Svitavy QantoCup - 0 - 0
22 Smirnoff Svitavy QantoCup - 0 - 0
23 Los Blancos Šumperk QantoCup - 0 - 0
24 SFC Rebels Zábřeh QantoCup - 0 - 0
25 Team Kostohryz Praha QantoCup - 0 - 0
26 Young Boys Nový Jičín QantoCup - 0 - 0
27 STARS Svitavy QantoCup - 0 - 0
28 TIMRING Žilina QantoCup - 0 - 0
29 1.FC Literpool Frenštát QantoCup - 0 - 0
30 Chlapi A Liberec QantoCup - 0 - 0
31 Chlapi B Liberec QantoCup - 0 - 0
32 Benfika Chomutov QantoCup - 0 - 0
33 SpeedTeam Papradno QantoCup - 0 - 0
34 Kůrovci Javorník QantoCup - 0 - 0
35 It´s my life Hradec Králové QantoCup - 0 - 0
36 Dostihoví Krocani Javorník QantoCup - 0 - 0
39 Pomocná škola Černá Voda QantoCup - 0 - 0
40 V.I.P. Polička QantoCup - 0 - 0
42 Inter Dubnica nad Váhom QantoCup - 0 - 0
45 Výšinka FC Jablonec nad Nisou QantoCup - 0 - 0
46 Mfkáči Svitavy QantoCup - 0 - 0
48 Gryffindor Svitavy QantoCup - 0 - 0
49 UHOŘI JEDOVNICE QantoCup - 0 - 0
51 Výšinka Team QantoCup - 0 - 0
52 VŠCHT QantoCup - 0 - 0
53 SpeedTeam QantoCup - 0 - 0
54 SpeedTeam QantoCup - 0 - 0
1 Lazio SC Košice Veteran'sCup - 0 - 0
2 Beton Praha V Veteran'sCup - 0 - 0
3 H.A.R.D. Trenčín Veteran'sCup - 0 - 0
5 Veteráni z Olympu Trnava Veteran'sCup - 0 - 0