'

Přihlášené týmy

Nacházíte se v seznamu přihlášených týmů. V níže uvedeném seznamu je možnost si zobrazit soupisku a zároveň ji i editovat.

Děkujeme a těšíme se na viděnou poslední víkend v měsíci červnu.


Přihlášené týmy: QantoCup 2019

ID Název týmu Turnaj Základní skupina ZS umístění Semifinálová skupina SF umístění Celkové umístění Hráčů Soupiska
1 Los Blancos Šumperk QantoCup Z03-1 3 SG-3 3 x17-32 8 Upravit
3 Olimpic Karviná QantoCup Z11-5 5 - 0 x51-60 11 Upravit
4 BnS Březová QantoCup Z10-5 3 SH-2 4 x33-50 10 Upravit
5 Partička Jičíněves QantoCup Z04-1 5 SA-4 5 x33-50 12 Upravit
6 Lions Karviná QantoCup Z01-1 5 - 0 x51-60 9 Upravit
7 ZO OS KOVO TŽ Třinec QantoCup Z12-3 2 SI-4 2 4-8 9 Upravit
9 Pupkáči Futsal Team Žilina QantoCup Z03-3 5 - 0 x51-60 8 Upravit
10 Mlátičky Nové Mesto nad Váhom QantoCup Z06-4 4 SG-4 5 x33-50 8 Upravit
13 Střelci z Vysočiny QantoCup Z02-5 2 SI-5 1 2 9 Upravit
15 PRUHY '83 Dubnica nad Váhom QantoCup Z07-5 4 SF-4 3 x17-32 10 Upravit
16 Donkey Punchers Rabca QantoCup Z09-5 2 SB-5 3 x17-32 11 Upravit
17 Paroh Team Kaplice QantoCup Z03-5 1 SC-1 1 9-16 10 Upravit
18 FK Rapid Havířov QantoCup Z06-5 5 - 0 x51-60 9 Upravit
19 Atlético Most QantoCup Z08-1 1 SH-1 2 3 9 Upravit
20 STARS Svitavy QantoCup Z06-1 1 SF-1 1 9-16 10 Upravit
21 Beer team Svitavy QantoCup Z05-5 1 SE-1 3 x17-32 10 Upravit
23 Káňata Broumov QantoCup Z11-2 3 SC-2 2 4-8 9 Upravit
24 Benfika Chomutov QantoCup Z01-2 4 SI-3 5 x33-50 11 Upravit
25 Klauni Litoměřice QantoCup Z08-4 3 SF-2 2 x17-32 10 Upravit
26 SubStandard Liège London ENG QantoCup Z04-3 3 SH-3 1 x17-32 0 Upravit
28 CIE MAR Sučany - SK QantoCup Z04-2 2 SG-5 2 x17-32 12 Upravit
29 Young Boys Nový Jičín QantoCup Z06-3 2 SE-5 5 x33-50 10 Upravit
32 Borussia Dortšpunt forever Praha QantoCup Z09-3 3 SG-2 4 x33-50 12 Upravit
33 Smirnoff Svitavy QantoCup Z07-4 2 SD-5 1 9-16 1 Upravit
34 Stepné kozy QantoCup Z11-1 2 SJ-4 4 x33-50 8 Upravit
39 Oltec Gang Brno QantoCup Z02-2 5 - 0 x51-60 9 Upravit
40 Golden Guns Hradec Králové QantoCup Z12-2 1 SB-2 1 1 8 Upravit
41 FMUK Veterani Bratislava QantoCup Z12-4 3 SD-2 2 x17-32 7 Upravit
42 Žlutá ponorka Hranice QantoCup Z01-5 3 SE-3 2 x17-32 6 Upravit
43 Angels Humenné QantoCup Z01-3 2 SJ-5 2 4-8 12 Upravit
44 FC VKK Velké Karlovice QantoCup Z11-4 1 SA-2 1 9-16 9 Upravit
46 AC Gamaspol Jeseník QantoCup Z02-3 1 SB-1 2 4 9 Upravit
47 Sudety Soldierzz Vesec QantoCup Z10-2 2 SA-5 3 x17-32 5 Upravit
48 PS PARKETY NÁMESTOVO QantoCup Z02-4 3 SF-3 4 x17-32 9 Upravit
49 FC Merkúr Trnava QantoCup Z08-5 5 - 0 x51-60 1 Upravit
50 Game Ower Letohrad QantoCup Z09-1 1 SI-1 3 x17-32 11 Upravit
51 Atlantis Brno QantoCup Z09-4 5 - 0 x51-60 7 Upravit
52 Banáni Nové Město na Moravě QantoCup Z07-3 3 SE-2 1 9-16 9 Upravit
53 TTNF Liberec QantoCup Z10-3 4 SC-4 5 x33-50 8 Upravit
54 Chicos Dubnica nad Váhom QantoCup Z08-2 4 SE-4 4 x33-50 8 Upravit
55 EVERTON FC Moravská Třebová QantoCup Z05-3 5 - 0 x51-60 0 Upravit
56 Budweis 12° Č.B. QantoCup Z05-4 2 SF-5 5 x33-50 0 Upravit
57 kepoN Kyjev, Ukrajina QantoCup Z04-4 4 SB-3 5 x33-50 0 Upravit
58 Jiřina Prostějov QantoCup Z03-4 2 SH-5 3 x17-32 9 Upravit
59 FC KaBo Trnava QantoCup Z05-2 4 SH-4 5 x33-50 9 Upravit
60 Marečkovic chemici Opava QantoCup Z08-3 2 SC-5 4 9-16 10 Upravit
62 Režim spánku Svitavy QantoCup Z02-1 4 SJ-3 3 x33-50 9 Upravit
63 Strejdové ( okr. Nymburk ) QantoCup Z12-1 4 SJ-2 5 x33-50 8 Upravit
65 SFC Rebels Zábřeh QantoCup Z01-4 1 SA-1 2 9-16 12 Upravit
66 Laxní Přístup Brno QantoCup Z06-2 3 SD-3 3 x17-32 9 Upravit
67 Močky Svitavy QantoCup Z11-3 4 SI-2 4 x33-50 9 Upravit
68 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT QantoCup Z07-1 1 SG-1 1 9-16 0 Upravit
69 Gamisport.cz Třinec * QantoCup Z07-2 5 SB-4 4 x33-50 8 Upravit
70 Zaba Team Zilina QantoCup Z12-5 5 - 0 x51-60 0 Upravit
71 Uganda warriors Svitavy QantoCup Z09-2 4 SD-4 5 x33-50 11 Upravit
72 Lake Malawi Třinec QantoCup Z10-1 5 - 0 x51-60 9 Upravit
73 EasyByznys Svitavy QantoCup Z03-2 4 SA-3 4 x33-50 11 Upravit
74 Dostihový krocani Javorník QantoCup Z10-4 1 SJ-1 1 x17-32 9 Upravit
75 FC DEM NA HOUBY Svitavy * QantoCup Z04-5 1 SD-1 4 x33-50 0 Upravit
76 Vítěz tohoto zápasu Hradec Králové QantoCup Z05-1 3 SC-3 3 4-8 7 Upravit