21. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2019 - Výsledky semifinálových skupin

SA Semifinále SA, Svitavský stadion, hřiště č. 1 9:00 - 12:30 SA
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
44 FC VKK Velké Karlovice 4 0 0 1 0 18:4 12 1
65 SFC Rebels Zábřeh 3 0 1 2 0 18:4 9 2
47 Sudety Soldierzz Vesec 2 0 2 0 0 14:12 6 3
73 EasyByznys Svitavy 1 0 3 3 0 4:19 3 4
5 Partička Jičíněves 0 0 4 2 0 7:22 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SB Semifinále SB, Svitavský stadion, hřiště č. 2 9:00 - 12:30 SB
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
40 Golden Guns Hradec Králové 3 1 0 0 0 23:2 10 1
46 AC Gamaspol Jeseník 3 0 1 2 0 10:4 9 2
16 Donkey Punchers Rabca 2 0 2 2 0 7:13 6 3
69 Gamisport.cz Třinec * 1 1 2 1 0 6:7 4 4
57 kepoN Kyjev, Ukrajina 0 0 4 2 0 0:20 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SC Semifinále SC, Svitavský stadion, hřiště č. 3 9:00 - 12:30 SC
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
17 Paroh Team Kaplice 4 0 0 1 0 11:2 12 1
23 Káňata Broumov 2 1 1 1 0 8:7 7 2
76 Vítěz tohoto zápasu Hradec Králové 1 2 1 2 0 7:6 5 3
60 Marečkovic chemici Opava 1 1 2 1 0 7:6 4 4
53 TTNF Liberec 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SD Semifinále SD, Svitavský stadion, hřiště č. 4 9:00 - 12:30 SD
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
33 Smirnoff Svitavy 3 1 0 0 0 8:2 10 1
41 FMUK Veterani Bratislava 3 0 1 0 0 13:4 9 2
66 Laxní Přístup Brno 2 1 1 0 0 10:7 7 3
75 FC DEM NA HOUBY Svitavy * 1 0 3 1 0 8:8 3 4
71 Uganda warriors Svitavy 0 0 4 1 0 3:21 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SE Semifinále SE, Svitavský stadion, hřiště č. 5 9:00 - 12:30 SE
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
52 Banáni Nové Město na Moravě 4 0 0 0 0 11:0 12 1
42 Žlutá ponorka Hranice 2 1 1 0 0 10:4 7 2
21 Beer team Svitavy 1 2 1 0 0 3:5 5 3
54 Chicos Dubnica nad Váhom 1 1 2 2 0 8:13 4 4
29 Young Boys Nový Jičín 0 0 4 1 0 4:14 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SF Semifinále SF, Svitavský stadion, hřiště č. 6 9:00 - 12:30 SF
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
20 STARS Svitavy 3 1 0 0 0 13:2 10 1
25 Klauni Litoměřice 2 1 1 1 0 6:3 7 2
15 PRUHY '83 Dubnica nad Váhom 2 0 2 2 0 6:5 6 3
48 PS PARKETY NÁMESTOVO 1 2 1 0 0 4:3 5 4
56 Budweis 12° Č.B. 0 0 4 0 0 1:17 0 5
1. STARS Svitavy - 2:0 - Klauni Litoměřice 2. STARS Svitavy - 8:1 - Budweis 12° Č.B. 3. PS PARKETY NÁMESTOVO - 0:2 - PRUHY '83 Dubnica nad Váhom 4. PS PARKETY NÁMESTOVO - 3:0 - Budweis 12° Č.B. 5. Klauni Litoměřice - 3:1 - PRUHY '83 Dubnica nad Váhom 6. STARS Svitavy - 2:0 - PRUHY '83 Dubnica nad Váhom 7. Klauni Litoměřice - 3:0 - Budweis 12° Č.B. 8. PRUHY '83 Dubnica nad Váhom - 3:0 - Budweis 12° Č.B. 9. STARS Svitavy - 1:1 - PS PARKETY NÁMESTOVO 10. Klauni Litoměřice - 0:0 - PS PARKETY NÁMESTOVO
>> schovat výsledky zápasů ve skupině

SG Semifinále SG, Svitavský stadion, hřiště č. 7 9:00 - 12:30 SG
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
68 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT 4 0 0 0 0 11:2 12 1
28 CIE MAR Sučany - SK 3 0 1 3 0 11:5 9 2
1 Los Blancos Šumperk 2 0 2 0 0 10:11 6 3
32 Borussia Dortšpunt forever Praha 1 0 3 2 0 6:8 3 4
10 Mlátičky Nové Mesto nad Váhom 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SH Semifinále SH, Svitavský stadion, hřiště č. 8 9:00 - 12:30 SH
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
26 SubStandard Liège London ENG 3 1 0 0 0 7:2 10 1
19 Atlético Most 2 2 0 0 0 5:2 8 2
58 Jiřina Prostějov 2 1 1 0 0 13:4 7 3
4 BnS Březová 1 0 3 1 0 2:7 3 4
59 FC KaBo Trnava 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SI Semifinále SI, Svitavský stadion, hřiště č. 9 9:00 - 12:30 SI
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
13 Střelci z Vysočiny 4 0 0 1 0 18:4 12 1
7 ZO OS KOVO TŽ Třinec 3 0 1 0 0 14:5 9 2
50 Game Ower Letohrad 2 0 2 0 0 9:9 6 3
67 Močky Svitavy 1 0 3 0 0 6:15 3 4
24 Benfika Chomutov 0 0 4 0 0 0:14 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SJ Semifinále SJ, Svitavský stadion, hřiště č. 10 9:00 - 12:30 SJ
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
74 Dostihový krocani Javorník 3 1 0 0 0 7:2 10 1
43 Angels Humenné 2 1 1 1 0 13:2 7 2
62 Režim spánku Svitavy 2 0 2 2 0 2:7 6 3
34 Stepné kozy 1 2 1 0 1 3:3 5 4
63 Strejdové ( okr. Nymburk ) 0 0 4 0 1 2:13 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině